Možná příčina smrti a budoucnost vznikajícího filmu...?!

Obrázek

Podľa americkej internetovej stránky TMZ.com mohol Ledger zomrieť na infarkt. "Nemenovaný zdroj blízky vyšetrovaniu" ich vraj informoval, že Ledger mohol zomrieť prirodzene, pretože množstvo liekov v jeho tele bolo príliš nízke, aby spôsobilo smrť."Zdá sa, že obsah toxínov v Ledgerovom tele bol taký nízky, že nemohol spôsobiť smrť. Podľa týchto zdrojov Heathovi prestalo biť srdce," uviedla internetová stránka.

Režisér filmu The Imaginarium of Doctor Parnassus, na ktorom Ledger pracoval v čase svojej smrti, podľa herca Christophera Plummera hľadá spôsob ako film dokončiť. Terry Gilliam by mohol zosnulého herca "oživiť" pomocou počítačovej animácie.

autor: bOockeR

Od: Máca - 19:31, 8.1.2009

Je mi hrozně líto že můj nejoblíbenější herec zemřel...přitom tak mladí!612121212

---
Od: mata - 16:48, 20.2.2008

Večná škoda, nedá sa mi prispieť do knihy návštev, mám blokované flash obrázky, ale odporúčam stránku Perthnow, sú to internetové noviny, je tam o ňom kopa informácií, okrem iného aj o jeho drogovej závislosti - mimochodom, ešte z roku 2006, a ak sa nemýlim, vtedy hral drogovo závislého Danyho vo filme Candy, takže, on sa chcel do tej roly \"dostať\", tak to predsa musel vyskúšať... možno aj preto... a vôbec, kto z umelcov neskúsil drogu? Aj Zuza Fialová podľa NČ šnupala koks, tak čo sa budeme čudovať?

Od: mata - 10:14, 20.2.2008

Dokončiť ho majú traja jeho kolegovia: Colin Farrel, Jude Law a spomínaný Johny Depp. Jeho posledný film bude teda mať premiéru až v roku 2009, a to je dobre, lebo pre nás, čo ho poznáme iba virtuálne, bude žiť naďalej...3

Od: bOockeR - 19:32, 31.1.2008

Heatha Ledgera pochovajú v rodnom Perthe Heath Ledger31.01.2008 18:58 - LOS ANGELES Austrálskeho herca Heatha Ledgera pravdepodobne pochovajú v piatok 1. februára v rodnom Perthe. Zatiaľ čo jeho bývalá snúbenica Michelle Williams vytrvalo odmieta tvrdenia, že sa rozišli pre jeho problémy s drogami, rodina uzatvára plány na poslednú rozlúčku s 28-ročným hercom. Podľa New York Daily News pochovajú Ledgera v mahagónovej rakve v hodnote 25-tisíc dolárov. Na pohrebe by sa mala zúčastniť aj Williams s dvojročnou dcérou Matildou a Ledgerov herecký kolega a blízky priateľ Jake Gyllenhaal. Hercov otec - Kim Ledger sa chce so synom rozlúčiť skromným pohrebom, na ktorom sa zúčastní len rodina a blízki priatelia. O podrobnostiach pohrebu preto bude rodina informovať len pozvaných. Polícia vylúčila samovraždu Ledger zomrel v stredu 22. januára pravdepodobne na predávkovanie liekmi na predpis. Polícia vylúčila samovraždu i cudzie zavinenie. Výsledky súdnej pitvy neboli podľa vyšetrovateľov dostačujúce a musia preto vykonať ďalšie testy, vrátane toxikologického rozboru. V Ledgerovom byte objavili vyšetrovatelia šesť rôznych druhov liekov na predpis, vrátane tabletiek proti nespavosti, na upokojenie a antihistaminík. Tri z nich predpísali hercovi v Európe, kde pracoval na svojom poslednom filme. Nenašli sa však žiadne nelegálne drogy, či stopy po nich.

---
Od: bOockeR - 18:49, 31.1.2008

Toto je tiez velmi zaujimavy clanok : Může za SMRT Heatha Ledgera Batman? 28.1.2008 0:10 - Aktuality - Komentáře (34) Ano, takové věci se v poslední době vážně přetřásají v médiích (a věřte, že nejen v bulvárních!). Na internetu se totiž objevil jeden z posledních rozhovorů herce Heatha Ledgera před smrtí. A mluví opravdu zajímavě. Jistě víte, že jsou herci, kteří jsou schopni dát do své role opravdu všechno. Dokonce i své zdraví. Když se Christian Bale chystal na natáčení psychologického Mechanika, ve kterém měl vypadat velmi pohuble, shodil během velmi krátkého času 27 kilogramů. A ve filmu skutečně vypadá, jako kdyby zrovna vyšel z koncentračního tábora. Lékaři mu tuto kůru kvůli roli zakazovali, dokonce i režisér měl obavy o hercův život. Christian Bale dal ale do své role všechno. Podobný přístup ke své práci měl údajně i Heath Ledger. Když se připravoval na roli maniakálního psychopatického zabijáka Jokera v novém Batmanovi, potřeboval se dostat do toho správného psychického stavu. A tak, podle svých vlastních slov, se na několik měsíců zavřel do hotelového pokoje, s nikým nekomunikoval a jenom hodně přemýšlel. O tom, jak roli uchopit, snažil se sám v sobě vybudovat stav, při kterém by Jokera nehrál, ale přímo se jím stal. A stalo se tak. Horší je, že při té agresivní kůře začal mít problémy se spaním. ?Poslední dva týdny spím tak dvě hodiny denně,\" říká v rozhovoru. ?Neustále mi pracuje mozek, neustále nad něčím přemýšlím. Když si vezmu dva prášky na spaní, dá mi to tak hodinu spánku.\" Jak jistě víte, mrtvého Heatha Ledgera nalezli v bytě na Manhattanu v posteli, okolo které byla poházena spousta léků na spaní. Pitva zatím příčinu smrti nepotvrdila, než se vrátí výsledky z toxikologie, může to trvat ještě minimálně čtrnáct dní, ale předpokládá se, že zástavu srdce a smrt způsobilo právě předávkování léky na spaní. Heath Ledger zrovna v době své smrti natáčel film The Imaginarium of Doctor Parnassus s režisérem Terrym Gilliamem a už se začíná spekulovat, že jeho role musí být přeobsazena. Mluví se o tom, že nahradit by jej mohl Johnny Depp... http://filmpub.atlas…

---
Od: bOockeR - 18:46, 31.1.2008

Depp zaskakuje za Ledgera? - 30.01.2008
Patrně jde o klep, ale nápad je to tak zajímavý, že ho nemůžeme ignorovat. Náhlá smrt Heatha Ledgera minulý týden byla katastrofální zprávou nejen pro jeho rodinu a fanoušky, ale i pro Terryho Gilliama, který s ním měl roztočené fantasy The Imaginarium of Dr. Parnassus. Projekt byl právě uprostřed natáčení a tak se hned začaly šířit řeči, že po smutně proslaveném krachu adaptace Dona Quijota si Terry zapíše do životopisu další ?legendu o nedokončeném filmu?. Producenti, kteří do projektu nalili 30 miliónů dolarů, se však snaží z celé situace vybruslit. A tak se zrodily dohady o tom, že film za Heatha dotočí jeho kámoš Johnny Depp. Srandovní na celé věci je, že by se ani nemusely znovu přetáčet už hotové scény. Film je totiž o muži, který ze všední reality přechází magickým zrcadlem do podivuhodných světů ukrytých v jiných časech a prostorech. A teď pozor: Během první, už dokončené fáze natáčení v Londýně Heath Ledger natočil všechny scény z ?normálního světa?. Tragický konec jej zastihl těsně před přesunem do Vancouveru, kde už na něj čekala studia vytapetovaná zelenými plátny a plná fantasmagorických dekorací. Ano, v Kanadě se měly dotočit ty části filmu, které se odehrávají ?za zrcadlem?. Už asi víte, co se producentům zrodilo v hlavách. Co kdyby se Heath přechodem přes magické zrcadlo nejen dostal do jiných, nepochybně gilliamovsky bizarních světů, ale se i změnil v jinou osobu, konkrétně v Johnnyho Deppa? V době filmů, kdy třeba Boba Dylana hraje v jednom filmu několik různých herců včetně Cate Blanchett, to není až tak šílená představa ? a ve spojení se jménem Terryho Gilliama už vůbec ne. Uvidíme, jestli z toho něco bude.

---
Od: bOockeR - 18:46, 31.1.2008

Podla dalsieho clanku ktory som cital pred vcerom je mozne ze zanho aj zaskoci jeho dobry kamarad Johny Depp . Kazdopadne je viac menej iste ze The Dark Knight nebude Hedgerovym poslednym filmom a ja ako aj mnoho dalsich fanusikov sa z toho tesi

---
Od: Sylvís - 18:19, 31.1.2008

,,oživit\" pomocí počítačové animace 2...to je morbidní. to radši ať to nedokončuje.

icq: 440236669

Vložit komentář


Komentář*:


1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12   tučné kurzíva odkaz

Jméno*:

E-mail:

ICQ:

WWW:

Napište číslici*: tři

  
* takto označené údaje jsou povinné.
PHP.jonweb.cz
Hosting: WebZdarma | Heath-Ledger.xf.cz | by Wendosmix 2006 - 2012 | Verze 2.4. | Statistiky